Forum i strona www

Awatar użytkownika
Prevent

Forum i strona www

Postautor: Prevent » 2018-09-07, 13:29

Tak z ciekawości piszę ten wątek, żeby sprawdzić jaki jest ruch na forum.

Pokażcie ilu was tutaj zagląda. Koniec testu w niedzielę o północy.

Niech każdy, kto tu zajrzy coś napisze, cokolwiek żeby zaznaczyć swoją obecność.

Fotka dla przyciągnięcia uwagi
Taka atrakcja planowana jest na następny nasz zlot

Obrazek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
G7MISIO
Miejscowość: Rumia
Posiadany Pojazd: FSO Polonez Sportback | FSO Truck "BTR"
Data urodzenia: 02 sie 1989

Re: Forum i strona www

Postautor: G7MISIO » 2018-09-07, 13:58

Zawstydzę Was, piszę z kompa, nie z taplapatkatkfaka.

Ostatnio denerwuje mnie Facebook, ze względu na ulotność zawieranych w nim informacji. Niby jest tak możliwość wyszukiwania, ale albo ona nie działa dość dodrze, albo ja jestem niededukowany. Facebook jest bezkonkurencyjny pod względem szybkiego komunikowania się, ale gdy zależy mi żeby daną informację utrwalić to nie ma szans z forum. Zawsze można do niej łatwo wrócić.
Nie jak Wy ale stopniowo wycofuje się z pracy na facebooku w sferze FSO Pomorze, bo jest to dla nie po prostu niewygodne. Wrzucam tam tylko szybkie zajawki, w przypadku których nie zależy mi na ich, powiedzmy wirtualnej trwałości.
Zawsze gdy potrzebuję zaleźć jakieś info dot. np. naszych dawnych imprez, aby użyć ich jako ściągę przy tworzeniu nowej, to krew mnie zalewa jak muszę tego szukać, co gorsza gdy zapomną dokładną nazwę. A na forum zajmuje mi to mniej niż minutę, bo mamy wszystko przejrzyście poukładane.

Dodatkowo jako argument ZA forum, dochodzi fakt wielu ostatnich rejestracji na nim i upomnienia o braki aktywacji kont z naszej strony.

A tzw. "nie wchodzenie na forum" spowodowane jest nadmierną wygodą wrzucania wszystkiego na Facebooka - co ja nazwę wprost, lenistwo.

P.S.
Tak, chyba pomału dochodzę do siebie.
ObrazekObrazek

Gusto

Postautor: Gusto » 2018-09-07, 14:51

A ja myślałem że to rodzinny zlot ;)

Awatar użytkownika
G7MISIO

Postautor: G7MISIO » 2018-09-07, 14:57

Tak, dla mnie FSO Pomorze pod względem utrzymywania kontaktów jest bliskie osiągnięcia statusu w mojej rodzinie - niemalże całkowity brak.
Szkoda, przez chwilę miałem jakąś tam przyszywaną rodzinę, teraz znowu będę sam.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Prevent

Postautor: Prevent » 2018-09-07, 17:19

Gusto pisze:A ja myślałem że to rodzinny zlot ;)

A kto mówi, ze nie? Tam całe rodziny podziwiały występy artystyczne i nikomu to nie przeszkadzało.

Awatar użytkownika
Bobby
Posiadany Pojazd: Polski Fiat 125p 77',FSO Polonez Caro 96', Fiat 126p 98'. Yugo Koral 98'
Data urodzenia: 20 maja 1996
Kontakt:

Postautor: Bobby » 2018-09-07, 18:04

Prevent pisze:Obrazek

I maska pogięta... :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Prevent

Postautor: Prevent » 2018-09-07, 18:06

Bobby pisze:
Prevent pisze:Obrazek

I maska pogięta... :P

Troszkę tylko podrapany lakier, chyba słabo ogoliła nogi

Awatar użytkownika
G7MISIO

Postautor: G7MISIO » 2018-09-07, 19:16

Ogólnie to na Was liczyć... To by się człowiek przeliczył.
Nic z tych Wągierów nie przywieźli. Ani Fiata, ani dziołchy...
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Prevent

Postautor: Prevent » 2018-09-07, 19:17

G7MISIO pisze:Ogólnie to na Was liczyć... To by się człowiek przeliczył.
Nic z tych Wągierów nie przywieźli. Ani Fiata, ani dziołchy...

Fiat wrócił do Luxemburga a dziołcha do bu... do domu

Awatar użytkownika
G7MISIO

Postautor: G7MISIO » 2018-09-07, 19:55

Ale wiecie dlaczego nasze forum przymiera?
Jest kilka powodów. Facebook jest tylko jednym z nich.
Po pierwsze to, co nas odróżnia od innych for, to to że nasi użytkownicy przeważnie są jakby... bardziej świadomi eFeSOwo, niż np. Poloneziarze z głębi kraju. U nas zadawanie durnych pytań dotyczących spraw oczywistych należy raczej do rzadkości, bo większość sama sobie radzi ze swoimi bolidami-bublami, albo znajduje pomoc prędzej niż zdąży o tym napisać na forum, bo jesteśmy bardziej zżyci ze sobą, a przynajmniej byliśmy...

Piszę "byliśmy" bo kolejnym powodem agonii forum jest to że większość rdzennych użytkowników po prostu odeszła - posprzedawali samochody, po-obrażali się na innych członków forum, pochłonęło ich życie rodzinne, wynieśli się z pomorza, po prostu im się znudziło itd.
Z kolei nowych ciężko jest namówić do forumowania, bo dołączyli do nas w innej erze. Nie zostali zwerbowani naszą ulotką (łapa w górę kto je jeszcze pamięta), na której widok delikwent skakał z radości i po zarejestrowaniu się na forum przez kilka pierwszych postów przeżywał że znalazł ulotkę za wycieraczką. Nowi np. dostali propozycje polubienia naszego fp na fb. Nie są przyzwyczajeni do forum nie rozumieją naszej ekscytacji nim.
OK.... sam zawsze powtarzałem że trzeba iść do przodu, a nie stać w miejscu, że musimy się rozwijać, ale odrobina konserwatyzmu i wyrobionej tradycji nie zaszkodzi nam w rozwoju.

Forum połączyło nas na lata, ale nie widać tego w wirtualu, ino w realu. Co w sumie jest stokroć lepsze - siedzieć wspólnie w garażu, a nie prowadzić gównoburze na fejsbukowych grupkach.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Prevent

Postautor: Prevent » 2018-09-07, 19:58

G7MISIO pisze:Ale wiecie dlaczego nasze forum przymiera?
Jest kilka powodów. Facebook jest tylko jednym z nich.
Po pierwsze to, co nas odróżnia od innych for, to to że nasi użytkownicy przeważnie są jakby... bardziej świadomi eFeSOwo, niż np. Poloneziarze z głębi kraju. U nas zadawanie durnych pytań dotyczących spraw oczywistych należy raczej do rzadkości, bo większość sama sobie radzi ze swoimi bolidami-bublami, albo znajduje pomoc prędzej niż zdąży o tym napisać na forum, bo jesteśmy bardziej zżyci ze sobą, a przynajmniej byliśmy...

Piszę "byliśmy" bo kolejnym powodem agonii forum jest to że większość rdzennych użytkowników po prostu odeszła - posprzedawali samochody, po-obrażali się na innych członków forum, pochłonęło ich życie rodzinne, wynieśli się z pomorza, po prostu im się znudziło itd.
Z kolei nowych ciężko jest namówić do forumowania, bo dołączyli do nas w innej erze. Nie zostali zwerbowani naszą ulotką (łapa w górę kto je jeszcze pamięta), na której widok delikwent skakał z radości i po zarejestrowaniu się na forum przez kilka pierwszych postów przeżywał że znalazł ulotkę za wycieraczką. Nowi np. dostali propozycje polubienia naszego fp na fb. Nie są przyzwyczajeni do forum nie rozumieją naszej ekscytacji nim.
OK.... sam zawsze powtarzałem że trzeba iść do przodu, a nie stać w miejscu, że musimy się rozwijać, ale odrobina konserwatyzmu i wyrobionej tradycji nie zaszkodzi nam w rozwoju.

Forum połączyło nas na lata, ale nie widać tego w wirtualu, ino w realu. Co w sumie jest stokroć lepsze - siedzieć wspólnie w garażu, a nie prowadzić gównoburze na fejsbukowych grupkach.

Tu masz rację, forum umiera bo cześciej widzimy się w realu i nie musimy łapać się w necie

Gusto

Postautor: Gusto » 2018-09-07, 20:04

Jeżeli przestaniemy używać fb to forum ożywi się bo teraz wszyscy tylko na fb siedzą. Przykładem jest ilość osób które odezwały się do tej pory.

Awatar użytkownika
G7MISIO

Postautor: G7MISIO » 2018-09-07, 20:07

kobieta lekkich obyczajów pisałem posta i mi jakiś błąd strony wyjebał....
Wypierdolić cały ten internet w kibel!!!
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
G7MISIO

Postautor: G7MISIO » 2018-09-07, 20:08

Yyyeeee?? Co to za jebana cenzura??
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Prevent

Postautor: Prevent » 2018-09-07, 20:08

G7MISIO pisze:kobieta lekkich obyczajów pisałem posta i mi jakiś błąd strony wyjebał....
Wypierdolić cały ten internet w kibel!!!

Misio ty się nie denerwuj

Wróć do „Ogólne/Off Topic”